Книги, виданi пiсля кончини автора

Рідна мово моя. – Вінниця: Континент-ПРИМ, 2006. – 68 с.

Викачати книгу

Український письменник Анатолій Гарматюк  (1936-2006) відомий  читачам, насамперед, як поет-гуморист, сатирик. Але  протягом  всього свого життя він був невтомним  українським патріотом, всіляко пропагуючи  українську мову та рідне слово.

У збірку ввійшли публіцистичні роздуми  автора  про українську  мову, її значення    в утвердженні української незалежності, а також гумористично-сатиричні твори, в яких він висміює всіх, хто зрікається рідної мови.

Видання буде цікавим і потрібним не тільки вчителям української мови та літератури, але й історикам,  географам, студентам, учням-старшокласникам, а також усім, хто любить і шанує українську мову.

 

Коли душа співає… –  Вінниця:  О. Власюк, 2006. – 56 с.

Ліричні та жартівливі пісні на слова А. Гарматюка

Анатолій Гарматюк (1936-2006) відомий на Україні та за її межами як автор понад двох десятків книжок гумору і сатири. Анатолій Панасович любив українську народну пісню і сам співав. Пісня для нього була другим покликанням, відпочинком його душі. Тому не дивно, що серед багатьох літературних жанрів у його творчості з’явився ще один жанр – пісня. Разом з вінницькими композиторами   В. Папаїкою, Д. Шевчуком,      В. Ткаченком, В. Швецем він написав біля трьох десятків ліричних та жартівливих пісень. Деякі з них вже увійшли до репертуару вінницького хору ветеранів війни і праці „Добродар”, в якому кілька років співав і сам автор слів.

В цій книжці зібрані всі написані ним пісні. Сподіваємося, що вони знайдуть своїх виконавців і слухачів.

 

Усміхніться, люди добрі!. – Вінниця: ДП „Державна картографічна фабрика”, 2006. – 272 с.

Гумор і сатира. Проза

У книзі  відомого українського письменника-гумориста Анатолія  Гарматюка зібрані  твори  веселої  прози. Тут можна зустріти  гуморески й фейлетони,  короткі усмішки й жарти,  різні бувальщини, а також такі оригінальні за формою сміхожарти, як тости, дисертації,  казки з приказками,  іронізми, тлумачні  словнички, нотатки туриста тощо.

Видання розраховане на широке коло читачів. Почитайте.  Не пошкодуєте!

 

Кульбаба чи кульдід?. – Вінниця: Континент-ПРИМ, 2007. – 24 с.

Веселі вірші для дітей

 

 

Літературно-журналістським пером. – Кам’янець-Подільський: ПП Мошак М. І., 2007. – 288 с.

Спогади, рецензії, публіцистичні твори

Анатолій Панасович Гарматюк (1936-2006) увійшов в історію української літератури як відомий в Україні і за її межами письменник-гуморист та сатирик. Але літературна творчість протягом усього його життя поєднувалася з журналістикою. На рахунку А. Гарматюка 25 книг гумору і сатири. Збірник спогадів, рецензій, публіцистичних творів „Літературно-журналістським пером” – це перша книга з абсолютно новим для Гарматюкової творчості змістом. Читач дізнається з неї про життя близьких для нього письменників, їхню творчість, літературні свята, а також про людей праці, красу їх душі, життя нашого суспільства за радянські часи і часи незалежності. Одночасно ви побачите ще один бік багатогранного таланту Анатолія Гарматюка.

 

Усміхається нове тисячоліття. – Вінниця:  О. Власюк, 2007. – 154 с.

Гумор і сатира. Вірші та проза

До нової книги славного послідовника творчості подолянина Степана Руданського, відомого українського гумориста та сатирика Анатолія Гарматюка (1936-2006) увійшло все, написане ним у цьому столітті. Це поетичні байки, гуморески, мініатюри, жарти пародії, співомовки, прозові фейлетони в діалогах, приказки, іронізми тощо.

У шанувальників гумору Анатолія Гарматюка з’явилася ще одна можливість разом з ним посміятися, відчути гостре дотепне слово, покепкувати з усього того негативного у нашій незалежній Україні, що ми спостерігаємо і відчуваємо на собі сьогодні.

Книга розрахована на масового читача та естрадних виконавців гумору і сатири.

 

Любов найбільша – мій народ. – Вінниця: О. Власюк, 2008. – 150 с.

Лірична поезія

Анатолій Гарматюк (1936-2006), відомий на Україні як письменник-гуморист і сатирик, починав свій шлях у літературу з лірики. З переїздом на роботу  у промисловий Донецьк  перейшов від лірики до сатири та гумору. Але протягом всього свого життя час від часу повертався до лірики. І закінчив літературну творчість ліричним віршем „Ода життю”.

В новій збірці вміщені ліричні вірші про сутність буття, кохання, красу природи.

Розрахована на широке коло шанувальників ліричної поезії.